O Szkole Podstawowej im. Janusza Korczaka w Biedrzychowicach

Klauzula_informacyjna_REKRUTACJA.docx

Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Janusza Korczaka w Biedrzychowicach

informuje, że rozpoczęła się rekrutacja dzieci do Oddziału Przedszkolnego na rok szkolny 2020/2021 oraz uczniów do klasy pierwszej na rok szkolny 2020/2021.

Zapisy prowadzone będą do 11 marca 2020r. w sekretariacie szkoły w godzinach pracy sekretariatu od 7:00 do 15:00.

Formularze rekrutacyjne dostępne są na stronie internetowej szkoły pod adresem http://spbiedrzychowice.edupage.org w zakładce „O szkole” - „Rekrutacja” lub w sekretariacie szkoły. Szczegółowych informacji udziela pracownik sekretariatu osobiście bądź pod numerem telefonu 75 722 15 29.

Założeniem, które przyjeliśmy w codziennej pracy jest prowadzenie przyjaznej i otwartej szkoły. Zwracamy szczególną uwagę na wypełnienie obowiązku zapewnienia indywidualnych potrzeb naszych uczniów oraz szeroko rozumianego bezpieczeństwa. Z zapałem staramy się realizować ideę naszego patrona: „Mów dziecku, że jest dobre, że może, że potrafi...”.

karta_zapisu_do_I_klasy(1).docx

wniosek_o_przyjecie_dziecka_do_Oddzialu_Przedszkolnego.rtf