11 listopada Święto Odzyskania Niepodległości

11 listopada mieliśmy możliwość, wspólnie z mieszkańcami naszej miejscowości, świętować rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Uczniowie naszej szkoły przygotowali akademię, w trakcie której można było się przenieść do roku 1918. Przypomnieliśmy sobie chwile chwały oręża polskiego, pieśni wojskowe. Całość uroczystości została uświetniona profesjonalnym pokazem sztucznych ogni przygotowanym przez firmę Fire Show z Uniegoszczy.  Po zakończeniu części oficjalnej, świętowaliśmy rocznicę odzyskania niepodległości, piekąc kiełbaski przy ognisku i śpiewając piosenki. Mamy nadzieję, że taki sposób świętowania spodobał się wszystkim mieszkańcom Biedrzychowic.