Prelekcje

12 września 2014 roku przedstawiciele Klubu Młodych Odkrywców wzięli udział w prelekcji zorganizowanej w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Lubaniu. Tematem spotkania było: "Obóz jeniecki w Lubaniu w okresie I wojny światowej" - Janusz Kulczycki oraz "Symbole narodowe w życiu codziennym Polaka" - Piotr Kucznir.

Dbamy o to, aby każdy uczeń ze Szkoły Podstawowej w Biedrzychowicach im. Janusza Korczaka znał historię swojej małej ojczyzny, z szacunkiem odnosił się do symboli narodowych.